БЕНТОНІТ SHITTY KITTY

При зіткненні з котячою уриною бентоніт SHITTY KITTY розбухає, вбираючи ії в себе. Створюється щільна тверда грудка, яку легко видалити з котячого лотка.

Бентоніт має дуже сильний негативний заряд іонів, що притягують, як магніт, токсини, бактерії, важкі метали, пестициди та паразитів. Всі шкідливі речовини починають тягнутися до глини через систему електричного тяжіння.

Чистий бентоніт має високу щільність, тому є досить важким. З цієї причини, з метою збільшити обсяг наповнювача, багато виробників використовують домішки інших, більш легких глин. Але, в результаті розведення чистого бентоніту іншими глинами і мінералами, “розмиваються” грудкоутворюючи властивості самого бентоніту, що знижує його абсорбційні властивості.

Провівши ретельні дослідження властивостей бентоніту, компанія Pet Formula розробила і створила гігієнічний наповнювач для котячих туалетів марки SHITTY KITTY, що володіє наступними якостями:

100% натуральний бентоніт, без будь-яких домішок та ароматизаторів, завдяки чому наповнювач на дотик і по запаху максимально відповідає уявленню кішок про те, яким повинен бути їх “природний туалет”

200% поглинання вологи

Оптимальний для всіх порід і вікових груп кішок розмір гранул: 3-5 мм, який забезпечує максимальне поглинання рідини і запаху, а також не липне до лап і шерсті, що дозволяє зберегти чистоту в оселі

Зручне для господаря пакування